Strategia wybiera Ciebie,

a nie Ty strategię

Dlaczego strategia powinna wybrać Ciebie?

Odpowiednio dobrana strategia inwestycyjna pozwala osiągnąć optymalne wyniki przy zachowaniu akceptowalnego dla danego inwestora poziomu ryzyka. Poziom ryzyka jest zatem podstawowym kryterium, które należy wziąć pod uwagę przy rozpoczynaniu inwestycji. Dlatego zanim zdecydujesz się zainwestować, tak ważne jest określenie odpowiedniego dla Ciebie poziomu ryzyka – pozwoli to Tobie spać spokojnie niezależnie od tego, co dzieje się na rynkach kapitałowych. Nasza aplikacja wskaże Tobie, jaką masz tolerancję na ryzyko, a w raz z tym strategię inwestycyjną dla Ciebie.

Capital Lab jest firmą założoną przez Prof. Anetę Hryckiewicz, –  od 14 lat związana z bankowością oraz jej byłą studentkę – pracownicę jednego z największych banków amerykańskich. Lata badań i praktyki pozwoliły na stworzenie aplikacji, która rozwiązuje największą bolączkę inwestorów: jak inwestować?

Strategia inwestycyjna jest tak dobrana, aby odzwierciedlała potrzeby każdego oraz sytuację osobistą.

Social hosted video URL is empty.

Capital Lab

NASZ RYZYKOMETR

O nas

Nasza aplikacja po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi podpowie, jak powinieneś inwestować swoje pieniądze. Strategie, które Tobie sugerujemy są przez nas cały czas  analizowane, tak abyś zrealizował swoje cele. 

Każdego traktujemy indywidualnie

Każdy z nas ma inne cele, inną osobowość i inną sytuację życiową. Ważne jest, aby czynniki te uwzględnić przy inwestowaniu swoich oszczędności.

Ryzykometr, który przygotowaliśmy przeanalizuje Twój profil, aby zaproponować Tobie najbardziej dopasowaną strategię inwestycyjną.

Odpowiadając na kilka pytań w kwestionariuszu możesz sprawdzić, na jaki poziom ryzyka inwestycyjnego możesz sobie pozwolić, aby móc inwestować swoje pieniądze możliwie efektywnie. Ryzyko w inwestycjach jest jednym z kluczowych parametrów, a nasz Ryzykometr pomoże Tobie optymalnie nim zarządzać.

Skorzystaj ze strategii

dla realizacji swoich celów

Twoja strategia inwestycyjna to strategia zbilansowana. 

Twoja tolerancja i zarazem skłonność do ryzyka nie pozwala Tobie na inwestowanie w ryzykowne strategie. Nasza aplikacja wskazuje Tobie, aby zdywersyfikować portfel inwestycyjny – 50% w akcje oraz 50% w obligacje. Pamiętaj jednak, że akcje i obligacje również różnią się pomiędzy sobą ryzykiem. Dlatego też wskazujemy Tobie, jak rozłożyć oszczędności w ramach tych klas instrumentów, aby Twój portfel przynosił, jak najwięcej zysku przy ryzyku, które akceptujesz.

Instrumenty do strategii inwestycyjnych:

ETF-y

Do Twoich inwestycji wybieraj fundusze inwestycyjne, które inwestują we wskazane typy instrumentów. Są one zdywersyfikowane, co powoduje, ze nie musisz się martwic o ceny poszczególnych akcji, albo obligacji. Tradycyjne fundusze maja jedna wadę – są bardzo drogie. Dlatego zachęcamy do korzystania z ETF – funduszy inwestycyjnych o niskich kosztach. Niskie opłaty – wyższy zysk dla Ciebie. Gdzie je można kupić? – prawie w każdym domu maklerskim w Polsce. Trzeba mieć tylko rachunek pozwalający inwestować na rynkach zagranicznych.

O nas
Blog

Polska oszczędza

O nas

“Lubię łączyć naukę z praktyką i dlatego zdecydowałam się na uruchomienie projektu wskazującego Polakom, jak zarządzać oszczędnościami – tak, aby realizowali swoje cele i marzenia.”

– Prof. Aneta Hryckiewicz

Informacje

Polityka Prywatności

Bezpieczeństwo

Regulamin

Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem.

Adres

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

03-901 Warszawa

Znajdziesz nas tutaj.

Kontakt

Email:

kontakt@capitallab.pl

Nasz zespól ekspertów odpowie na pytania.

Pamiętaj: wszystkie inwestycje na rynku kapitałowym wiążą się z ryzykiem i nie gwarantują realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego.

©2017 All Rights Reserved.